MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 6627275
nr 662 7275
Pottskåp
Med stenskiva, längd: 48, djup: 34, höjd: 71
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 18:53:57
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr